Nejnovější recenze ze sekce Křovinořezy

Parkside PBS 2 D4

Parkside PBS 2 D4

Přidáno: 27. července 2023

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Poměr výkon x cena, super
  • Žádná

Ověřený zákazník Testuj.to Lubomír

Přidáno: 27. července 2023

• Design
  • Rychlé ubývání struny.

Sekačka je velmi lehoučka a snadno se sní manipuluje dostane se sní člověk opravdu všude.Ale baterie je hodně slabá moc dlouho nevydrží.Poseče to jenom slabou trávu není to na nic velkého a struna opravdu rychle mizí to je nejslabší článek celé sekačky.

Bulltech BT7010

Bulltech BT7010

Ověřený zákazník JIPOS.CZ Zdenda

Přidáno: 26. července 2023

(naposledy upraveno 26. července 2023)

Zakoupeno v JIPOS.CZ

Jedná se o zařízení se silným motorem. Něco obdobného jsem užíval 12 let, bez problémů. Váš produkt jsem obdrželo včas, ovšem rozdělan k přepravě. Návod který jste přiložili byl okopírován v kopírce, nekvalitně, černý podklad a o něco světlejší písmenka a nákresy. Zákazník, který nemá s křovinořezem zkušenosti a neměl by při montáži podobný typ přístroje, by přístroj nesložil .Při montáži byla zjištěna výrobní chyba. V nosné trubce jsou. ., předvrtany na koncích, aretační otvory, které umožní přístroj smontovat v určitém systému nádržka a motor a na druhém konci strunová hlava. Vzhledem k tomu, že jsem přístroj potřeboval bezprostředně použít, byl jsem nucen tuto výrobní chybu napravit s tím jsem se prakticky vyloučil v případě poruchy o možnost přístroj reklamovat, v případě jakékoliv pouchy v budoucnosti. I přez tyto problémy oceňuji rychlé dodání zboží . Lubas Zdeněk

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

produkt je v pořádku, spokojenost

Makita DUR193Z

Makita DUR193Z

Ověřený zákazník www.fepro.cz Bretus 55

Zakoupeno v www.fepro.cz

• celkem lehký vyžínač
  • výkonný
  • vzhledem ke značce je cenově výhodný
  • vysunutí struny klepnutím o zem jako u motorových vyžínačů

V porovnání s Parkside je Makita znatelně výkonější a lehčí. Delší tráva se nenavíjí na hřídel. Radost s vyžínačem pracovat.
Až na cenu AKU, 5Ah až 6Ah, které jsou přibližně stejně drahé jako celý vyžínač bez AKU.
Pro majitele AKU nářadí Makita však zcela bez problému. Doporučeno.

Ověřený zákazník Testuj.to Lukas

• nastavitelná rukojeť
  • nastavitelná hlava sečení
  • kolečko k přesnému dosekání
  • váha sekačky
  • hluk a údržba
  • žádný přívodní kabel
  • rychlé nabíjení
  • moc citlivé automatické odvíjení cívky

Strunová sekačka pro menší a středně velké zahrady. Já používám na obsekání kolem velké zahrady u plotů, zdí a obrubníků. Pohání ji 18V akumulátor, který poskytuje dostatečný výkon pro běžné sečení a sekání je relativně tiché. Nízká hmotnost umožňuje snadné ovládání a manévrování.
Mnou zakoupená baterie vydrží cca půl hodiny provozu a doporučil bych dokoupit druhou baterii. Baterie je kompatibilní s dalšími produkty AL-KO. Údržba je snadná a sekačka je bezpečná. Nastavení délky vodící tyče, úhlu rukojeti a sekací hlavy je dobře zpracované a funkční. Nějaké mínusy jsem též objevil, ale celkově je AKU strunovka AL-KO GT dobrá volba.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Brno 62500

spokojen

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz pazd

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Dobrý pomocník, jednoduché sestavení, lehký, dobře ovladatelný.
EXTOL PREMIUM 8895712

EXTOL PREMIUM 8895712

Ověřený zákazník Guru-nářadí.cz Milada

Zakoupeno v Guru-nářadí.cz

Rychle jednání i doručení zbozi

Riwall Pro Ralt 3040 set

Riwall Pro Ralt 3040 set

Ověřený zákazník Eurohity.cz Luděk

Zakoupeno v Eurohity.cz

• Silná kosa s nízkým hlukem a dobrou nastavitelností délky a sklonu. Otočení na zakončení trávníku předčilo mé očekávání. Po natočení talíře na plot a díky přídavnému kolečku, jedu s minimální námahou podél pletiva a kosa vyseká trávu až k zemi. Ovocné keře už nestíní tráva narostlá podél plotu.

Nemám možnost osobního srovnání, ale podle staršího dTestu je aku kosa Riwaal pro Ralt 3040 v setu s akumulátorem a dobíječkou poměrem cena výkon na špici. Osobně jsem s kosou na dosek špatně přístupných míst zahrady 1000 m2 spokojený.

Hecht 630

Hecht 630

Ověřený zákazník Zahradní Technika Volejník rotvajler

Zakoupeno v Zahradní Technika Volejník

• Docela lehký
  • Dost velká nevýhoda je v tom,že se musí při sekání zároveň držet pojistka +spínač!.Struna je příliš slabá,doporučuji vyměnit za silnější.

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Na dosečení zbytků malé zahrady dostačující, ale na velké sečení to není, nebo možná by to chtělo zkusit tvrdší strunu, ale v podstatě spokojenost, za tu cenu co by člověk nechtěl.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Lehkost

Strunova sekačka na akumulátor, je velmi lehká oproti benzinové nebo elektrické. Jde nastavit délka, směr hlavy se strunou a drzatko. Struna má ochrany talíř a ochranou tyčku, když se seče kolem kytek a křoví. Délka sečení na plné nabití batetie je cca 45 minut, záleží na velikosti trávy.

Stihl FS 235

Stihl FS 235

Ověřený zákazník Alfatek Pepi

Zakoupeno v Alfatek

kvalita křovinořezu Stihl

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Iva

• Lehká do ruky
  • Na sečení kolem pergoly, chodníků
Makita DUR368APT2

Makita DUR368APT2

Ověřený zákazník KAMODY.CZ Jitka

Zakoupeno v KAMODY.CZ

Zatím používáno jen krátce - naprostým laikem, přesto s uspokojivým výsledkem

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Voloďa

• Seká zcela perfektně baterie vydrží jak má 30 minut
  • Případě namotání vyšší trávy na osu motoru dochází ke snížení otáček a nutno přestat sekat než se tráva vyčisti rotaci

Vynikající výrobek poměr cena výkon

Pracuje jak má

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Natálie

Přidáno: 23. července 2023

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Hlavní výhodou je Aku výrobek, nepřekáží neustále el. kabel.

HECHT 5000

HECHT 5000

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. července 2023

• Možná jen tá cena
  • Vše co na ni je,je nanic.Třeba:-mřížka sání motoru,který je pochopitelně dole u zemně,je brzo ucpaná.Hřídel motoru je dlouhá nekrytý a na ni se namotává tráva.Cívku,kdo vymyslel?!,toho je potřeba zavřít když to vyrobil a dostává za to peníze,tak tá je největší problém.Samozřejmě má tu stejnou i jiný výrobce nářadí zelené barvy,ale že si to nevyskoušeli jaká je se strunou práce,ruce jim uťat.Kovová průchodka pro strunu upadla při druhém sečení trávy kolem garáže.Průměr cívky,na kterou se namotává struna je tak malý,že nově namotaná struna,která je při prodeji namotaná na větší průměr,tak tá struna se při zadeklování hlavy vsune dovnitř a ten proces otevírání a navlíkání konců strun do dírek,si vícekrát nechci zopakovat.Ještě že byla tak levná.Strunu nahradím ocelovým drátem,třeba špicou z kola,a zevnitř ji zajistím svorkou z el.čokoládky.

Už při složení se mi zlomila rukojeť,ale potřeboval jsem poséct trávu,tak jsem ji oblepil kobercovkou-páskou.Levný,zbytečně vyrobený výrobek,použitelný jen jednou a to na mladou trávičku kolem kvítek.To ale zvládnu i větší silnější sekačkou,takže vlastně ani nevím proč je vyrobená,proč je na světě.Trento typ,s motorem u země a je jedno kdo to vyrobil už nikdy více.A při koupi jsem na to upozorňoval ale bylo mi řečeno,že si nikdo nestěžoval.Neva,budu chytřejší pro příště.NEBRAT ŽÁDNOU STRUNOVKU,KTERÁ MÁ STRUNU PRŮMĚRU 1, 1,2 mm svědčí to o tom jaká je tam hlava,která je to nejhorší na ni.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25