Wolf-Garten GT-S 1000

Antivibrační systém
Nastavení struny
automatické

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

• silný výkonný, asi proto ale také dost těžký.
    • nepoužitelný s dodanou strunovou hlavou mající poloautomatické vysouvání struny. Tuto funkci nelze zrušit, takže pokaždé, když se dotknete země, se odmotá a odsekne kus struny. U starého vyžínače bez automatiky 4-5 m struny vystačilo na sezónu, u tohoto stroje na 10 minut práce.
    • Tlačítko spínače spouštícího motor nemá aretaci, zabírá navíc až úplně zamáčknuté (je třeba na něj dost tlačit po celou dobu sečení, a to navíc mírně zkroucenou rukou, takže po 5 minutách sečení musí ruka odpočívat).
    • Je dost těžký, ale s tím u tak silného stroje nutno počítat.

přemýšlím, jak "dodělat doma".

• dá se rozložit pro převoz
    • super výkon
    • jednoduché na první složení
    • závěs/popruhy a brýle součást balení
    • tišší proti benzínové verzi
    • struna je silná a pro namotání nové je potřeba ji na koncích seříznout aby se dala provléct
    • úchyt popruhů se posouvá, protočil jsem asi závit
    • dal bych větší matky na některá místa
    • po delší době bolí prst na spinači

spokojenost, po vypotřebení původní struny jsem nasadil křovinořez a bez problémů jsem pokosil dalších 600m2 louky. Uchycení přívodního káblu v pohodě a nesmrdí Vám nikde benzín

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

Zatím jsme sekali část zahrady poprvé.

Typ pohonu

• • hmotnost: 6,2 kg
  • • délka struny: 2,5 m
  • • průměr struny: 2,4 mm
  • • nastavení struny: automaticky

• rozdělitelná tyč • sečení pod úhlem • antivibrační držení • speed feed system • ramenní pás De Luxe • brýle sluchátka • obsahuje nůž GT-ME

2zákazníci nedoporučují produkt

• poseče i silnější lebedu
    • - nepromyšlený spínač, musí být neustále zmáčknutý úplně na doraz - neuvěřitelně bolí vykroucená ruka
    • - vše většinou plast, opotřebí se
    • - špatný motor
    • - špatná strunová hlava

Velký nedostatek - spínač. Musíte mít vykroucenou ruku.
    Já ho reklamuji již potřetí, nejdříve motor, neotáčela se strunová hlava, problém se strunovou hlavou a vysouváním struny, začal vibrovat....v podstatě místo sečení v sezóně jen reklamuji.

• - výkon dostačuje i na sečení lebedy s dodaným 4-zubcem
    • - motor se vůbec nehřeje - dobře chlazeno
    • - není bovden, ale hřídel
    • - nižší provozní náklady než u spalováku
    • - nižší hlučnost - lze sekat bez sluchátek
    • - vyšší váha
    • - pouze obyč.rukojet
    • - tuhý spínač 230V

Již jsem dohodnut na koupi "řidítek" a přemýšlím nad řešením spínáním s možností řízení výkonu pomocí triakového regulátoru.

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

• silný výkonný, asi proto ale také dost těžký.
    • Je dost těžký, ale s tím u tak silného stroje nutno počítat.

přemýšlím, jak "dodělat doma".

• dá se rozložit pro převoz
    • úchyt popruhů se posouvá, protočil jsem asi závit
    • dal bych větší matky na některá místa
    • po delší době bolí prst na spinači

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

Zatím jsme sekali část zahrady poprvé.

• , zakoupeno v Zahradni-naradi-wolf.cz

• dobrý výkon
    • vyšší hmotnost

použil jsem zatím 2x, jsem spokojený

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

Zboží je vyhovující kvality vzhledem k ceně.

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

• Silný motor, možnost silné struny, jednoduchá obsluha, jednoduchý, ale účelný design.
    • Výborná je i možnost jednoduše složit vodicí tyč při přepravě. Elektromotor nahoře se nezanáší nečistotami, svojí hmotností a s vhodným posunem závěsného očka umožňuje vyvážení hmotnosti na vodicí tyči tak, že ani nemusím používat nosný popruh přes rameno.
    • Ořezávací nožík struny je třeba přibrousit, pak řeže dokonale a okamžitě. I přes antivibrační madlo jsou patrné malé vibrace - pevné ruce to ale nevadí.

Dobrý poměr cena, kvalita, výkon. Koupil bych ji za tuto cenu (okolo 3000,-) zase, ale ne za cenu přes 4000,-Kč, jak bývá nabízena na netu. Při delší přívodní šňůře asi přes 30m, je třeba pořádná prodlužovačka, tj. průřez vodičů 2,5mm.
    Na vzrostlé trávě jede jak WOLF (vlk).

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

• Solidní zpracování a snadná sestavitelnost produktu.
    • 1. Německý produkt zaručující solidní zpracování
    • 2. Relativní robustnost zaručuje dlouhou trvanlivost
    • 3. Snadné ovládání
    • 4. Možnost nasadit sekací strunu o velkém průměru 2,4 mm,
    • což podstatně zlepšuje komfort sekání.

Nejdříve jsem hledal elektrickou sekačku s možností použít co největší průměr sekací struny.a zaručující dobrou životnost a ovladatelnost. Vše jsem našel v koupeném stroji. Navíc za úžasnou cenu.

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

• Velmi dobře seče i vyšší zaplevelenou trávu.
    • Na rozdíl od motorové je lehká a výrazně tišší.
    • Tahání za sebou kabelu- to mě však nevadí.

Nemám velký pozemek a drahou a hlučnou motorovou kosu jsem nechtěl. Trochu mě zaskočilo, že na cívce byl
    jen malý kousek struny. Ta po krátké době došla a já musel přestat s prací a jít do obchodu koupit novou strunu.