VeGA BC520PRO

Profesionální hřídelový křovinořez s výkonným motorem je přímo určený pro náročnou práci. Kvalitní materiály a ergonomické zpracování. Hmotnost 8,7 kg...
4 088 Kč
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 varianta299 Kč92 % • 511 320 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč98 % • 47 216 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta239 Kč94 % • 3 535 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta239 Kč95 % • 426 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaDoplňkové služby40 Kč95 % • 2 658 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek40 Kč96 % • 3 629 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 varianta150 Kč100 % • 92 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma91 % • 3 219 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma97 % • 2 833 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 740 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 86 655 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 790 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma95 % • 2 534 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 568 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 1 457 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma96 % • 216 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma100 % • 198 recenzíDalší informace

Tento výkonný křovinořez se uplatní nejen na vaší zahradě, ale můžete ho použít i k náročným farmářským pracím. Masivní konstrukce, pořádný motor a ergonomické zpracování jsou zárukou, že vás nezklame. Pro vaši pohodlnější práci je navíc vybaven profesionálním antivibračním systémem uložení řídítek. Startuje se snadno pomocí ručního tahacího startéru. Záběr trojzubého žacího nože je 255 mm. Délku struny je možné snadno nastavit lehkým úhozem o zem. Záběr struny je 430 mm.

Silný motor

Výkon a síla tohoto stroje se skrývá v dvoutaktním motoru VeGA o objemu 51,7 cm3. Jeho maximální výkon je roven 2,9 PS. Maximální otáčky dosahují 7 500 rpm. Pevná hřídel je uložena v ložiskách.

Typ pohonu

• rozdílná výška sečení -tráva x křovinořez
    • nezvyklý tvar a umístění držadla -oleomac má přirozený tvar
    • k sekání kosou
    • zbytečně složité připnutí kosy na popruh

Cenově přístupný výrobek, uvidím kolik roků vydrží .

• , zakoupeno v iZelezarstvi

Koupeno pro manžela na vyžínání zahrady, zatím velká spokojenost, má ale jen krátce, i přesto super práce s tímto křovinořezem.

Typ pohonu
Nastavení struny
poloautomatické
Dělitelná hřídel

Kvalitní zpracování

Tento křovinořez s masivní konstrukcí se pyšní nadstandardními materiály. Nezklame ani náročnější uživatele. Vodicí tyč a hřídel jsou vyrobeny z velmi kvalitní slitiny kovů, což jim propůjčuje dlouhou životnost. Dlouho vydrží i ocelový žací nůž .

Kvalitní zpracování

Pohodlný a ergonomický

Křovinořez je ergonomicky zpracován a vybaven pohodlným dvojitým popruhem přes ramena. Ten je navíc v zádové části vyztužen a můžete jej snadno nastavit podle výšky pracovníka. Jednoduchým způsobem bez použití nářadí lze nastavit i rukojeť.

Pohodlný a ergonomický

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

VeGA BC520PRO křovinořez

Záběr struny: 430 mm
Kovová hřídel: ANO
Dvouramenný zádový popruh: ANO
Antivibrační systém: ANO
Strunová hlava: Poloautomatická s kovovým trnem
Žací nůž: 3-zub

dnes jsem vyzkoušel seká super dle představ spokojenost

• dobry vykon
    • nekvalitni material
    • pristup k reklamaci
    • trojzubec je celkem blato, je treba vymenit za kvalitnejsi

vydrzel 1.5 dne, posekl jsem s tim cca 800m2, pote se pri seceni v rukach rozpadnul a zlomila se tyc u motoru.

reklamace bez nejakeho podrobnejsiho zkoumani neuznana. asi takto od stolu vyrobce zamita vetsinu zarucnich oprav a moznou vadu materialu nebere v potaz.
    takze pokud to nebyla vada materialu tak z toho usuzuji, ze kvalita minimalne te tyce je nedostatecna.

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• rozdílná výška sečení -tráva x křovinořez
    • nezvyklý tvar a umístění držadla -oleomac má přirozený tvar
    • k sekání kosou
    • zbytečně složité připnutí kosy na popruh

Cenově přístupný výrobek, uvidím kolik roků vydrží .

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta299 Kč92 % • 511 320 recenzíDalší informace

• Neměl jsem problém se startováním ani po zimě. To byla asi jediná výhoda.
    • Nejde do otáček je líný.
    • Špatná strunová hlava, není to poloautomat.

Dostatečně silný moror který je líný, nejde do otáček. Nechal jsem si ho seřídit v servisu, otáčky dobré ale na úkor karburátoru který to nevydržel. V atorizovaném servisu chtěli ať si jej zaplatím sám i když byl křovinořez v záruce. Výměna nového karburátoru a otáčky opět dolů. Po třech letech se ulomil držák říditek, který je z plastu. Již nehodlám do něj investovat, kdoví co by se porouchalo dál. Teď vybírám nový určitě ne tuhle značku (Čína). Nechtělo se mě investovat víc peněz jelikož seču 2x ročně cca 400m ale budu muset, pokud nechci zase něco co se porouchá hned po záruce. Vtom lepším případě.

• , zakoupeno v Elektromarket CZ

• Solidní konstrukce, dobré popruhy
    • Výkon
    • Chyby v návodu, nečitelné obrázky v návodu

• - Výkon motoru.
    • - Cena.
    • - Komunikace s výrobcem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • - Servis výrobce!
    • - Kvalita dílů!
    • -Návod!

Přišel z internetu vadný kus, chtěl jsem vrátit, místo toho poslali do servisu výrobce, vrátili zpátky funkční ale vrátit mi to nepovolili, prý už jsem tam nalil benzín (jak jsem to asi měl vyzkoušet bez benzinu)... naprosto neochotní a nepříjemní. Zavolal mi, jen aby mě seřval, co s tím jako je a co si o sobě myslím, že jim to posílám.
    Vysvětlil jsem mu to do telefonu o co se jedná (přitom jsem to psal do e-mailu i po telefonu vysvětloval již obchodu a měli to tam i napsané na papíře). Položil telefon bez rozloučení, bez jakýchkoli vysvětlení či jakékoli další komunikace. Křovinořez přišel zpátky po měsíci, naštěstí již funkční.

Ano, může se stát, že přijde vadný kus, ale již bych od nich nikdy nenakoupil. To že si neumí domluvit z obchodem a proto mi zavolá naštvaný technik, který bez jediné otázky začne řvát... to je pro mě naprostá katastrofa, zejména proto nízké hodnocení!

Když jsem chtěl vyměnit strunu za křovinořez, jen co jsem trochu zatáhl abych to odšrouboval, polámalo se vnitřní kolečko na aretaci závitu... ani jsem pořádně rukou nezabral... nyní nelze hlavu na strunu nijak sundat!

• , zakoupeno v iZelezarstvi

Bohužel ještě jsem neměl čas zkompletovat a vyzkoušet. Doufám že bude vše OK

Zatím použito 1x , nelze dokonale zhodnotit,

• výborný poměr cena/výkon
    • výkon opravdu překvapí až zaskočí. Pořádný výkon se ukáže až po druhém až třetím vyžínání
    • stroj je dobře vybaven - libí se mi spousta praktických vychytávek (způsob uchycení madel, dobré kšandy na tělo - polstrované, vyšší hmotnost přístroje je tak dobře vykompenzována, způsob uchycení kšand k přístroji, ...)
    • zatím startuje po 1-3 pokusech
    • seče jak ďábel a náš terén není rozhodně rovinečka u písečku pro dětičky
    • spousta servisů po celé ČR!
    • česká značka - ale zahraniční výroba (China?)
    • 3 roky záruka
    • po dlouhé rozvaze a vybíraní vyžínače jsme nakonec šli do Vegy a rozhodně nelitujeme. Neumím si představit lepší výrobek do 5000 Kč.
    • Návod je opravdu katastrofa - málem vedlo ke zklamání z produktu. Velmi špatně popsán způsob uchycení vyžínací hlavy se strunou - návod je překladem z cizího jazyka a je to vidět.
    • za ty peníze v podstatě není co vytknout, protože výkon a výbava opravdu potěší.
    • výroba - Čína?

Rozhodoval jsem se mezi mnohem dražšími vyžínači s podobným výkonem a nakonec vyhrála "logika" - koupím si vyžínač alespoň na 3/4 roky a klidně poté znovu. Za ty peníze se to vyplatí.

Návod je hrůza, ale pokud už máte zkušenosti s jiným vyžínačem, poradíte si.