Vari KC 435

0.63 l

• , zakoupeno v TLAMKA.CZ

• Super nářadí, užitečný a kvalitní pomocník
    • zatím není

Perfektní čtyřtaktní motor skoro nulové vibrace.

• Přijatelná cena, docela nízká hlučnost, velká výkonnost, nižší váha,
    • Zatím nevím o žádných

Tento výrobek mohu jen doporučit

• dobrá kvalita,
    • dobrá cena
    • v cívce bylo asi jen několik desítek centimetrů sekací struny, která mi v zápětí došla a jinou jsem samozřejmě neměl , neboť jsem předpokládal standardní návin 6 metrů, to považuji za nemístný žert výrobce, neboť jsem nemohl o víkendu posekat co jsem chtěl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zatím tento křovinořez provozuji krátce i díky absenci struny v cívce , ale hodnotím jej pozitivně.

Typ pohonu
řídítka
Objem palivové nádrže
0.63 l

Křovinořez KC-435

Křovinořez KC-435 je lehký snadno ovladatelný stroj vhodný k vysekávání míst, do kterých se nedostane pojezdová sekačka. Můžete s ním sekat trávu podél obrubníků, okolo stromů, pod ohradníky, ve škarpách, v příkopech a na dalších místech, kam pojezdová sekačka již nemá přístup.

Křovinořez KC-435 je osazen čtřtaktním motorem HONDA GX 35, který má oproti klasickým dvoutaktním tižší chod, menší spotřebu, mnohem nižší emise a lépe se startuje.

Pro pohodlné ovládání je křovinořez KC-435 vybaven ramenním i zádovými popruhy, ergonomickými řídítky, jejichž polohu lze nastavit povolením jedné křídlové matky bez použití nářadí, a dokonale propracovaným antivibračním systémem.

V základní výbavě má křovinořez KC-435 strunovou hlavu pro sekání klasické trávy a ocelový žací kotouč, se kterým lze likvidovat nejen přerostlou trávu, ale i kopřivy, náletové rostliny, křoviny nebo rákosí.

Parametry

Druh pohonu:

HONDA GX 35 OHC

Vrtání x zdvih: 39 x 30 mm

Objem palivové nádrže: 0,63 l

Příslušenství: string hlava, cutt. čepel, jednolůžkové, dvoulůžkové postroje

Objem olejové nádrže: 0,1 litru

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v TLAMKA.CZ

• Super nářadí, užitečný a kvalitní pomocník
    • zatím není

Perfektní čtyřtaktní motor skoro nulové vibrace.

• Motor
    • kvalita zpracování "šasi"

totožná čína s jiným motorem https://krovinorezy.heureka.cz/vega-bc-430-pro/ za 4000 czk

• Motor Honda
    • vše ostaní je šmejd!!!!

Jen pro doplnění mé předchozí recenze. Po necelém roce jde již opět / 2x/ na reklamaci. A to jen od koupě byla cca 6 hodin v provozu. Struna usekla nůž na spodním krytu na krácení struny.
    Mimochodem sundávání spodní lišty se zkracovacím nožem je taky pěkná lahůdka.

• motor HONDA
    • tichý chod
    • příznivá cena
    • podivná strunová hlavice
    • podezřelé plasty které rychle odírají

Motor nezklamal a naskakuje okamžitě. Výkon motoru je dostatečný na běžnou údržbu okolo baráku a v sadu. Při prvním nastartování se uvolnila struna a poškodila kryt. Po šestihodinovém používání se poměrně rychle opotřebovává plast který je v kontaktu s podložkou na pásu. Příště bych šel asi do jiného stroje, ale se stejným motorem.

• relativní spokojenost pro nenáročné
    • nemám celkem co proti

dobrá mašinka, pro nenáročné zahradníky.Výměna struny chce cvik, pří příštím koupi ale zainvestuji do kvalitnějšího stroje. jsem z českého těšína a do servisu v turpilu jezdím už roky a mohu jen doporučit,ochotu,rady i skvělý přístup.

• Dobrá cena.
    • Poruchovost. Záruční servis.

Koupil jsem křovinořez v eshopu Namir. Praha. Po půl roce málo častého košení přišla porucha. Prodejce a servis blízko mého bydliště v Třinci, zn. VARI - TURPIL p.Turoň mi emailem potvrdil, že k tomuto výrobku, co se týče kvality nemá důveru, proto jej ani nemá v nabídce a ani jej záručně neopravuje a že to mám poslat tam, kde jsem to koupil. Takže když i prodejce Vari otevřeně pochybuje o kvalitě Vari výrobku, tak to už je co říct. Jsem co se týče špatné kvality tohoto křovinořezu poučen panem Turoněm - TURPIL, který stroje VARI prodává. Za to mu taky děkuji.

• Přijatelná cena, docela nízká hlučnost, velká výkonnost, nižší váha,
    • Zatím nevím o žádných