Stiga St 28 J

Benzínový vyžínač s nízkou hmotností a děleným hřídelem. Výkon motoru je 1,0 HP. Má záběr 38 cm, poloautomatické nastavování délky struny a hmotnost 5,5 kg. ...
3 789 Kč

Záběr strunové hlavy
38 cm
5.5 kg

• , zakoupeno v ToolMax.cz

• dělal jsem s ním zatím jen jednou, ale první dojem je dobrý.

dělal jsem s ním zatím jednou. První dojem je vcelku dobrý. Je sice o něco těžší než můj původní , ale na to se dá zvyknout. Jediné co mne na něm vadí je klepnutí strunové hlavy o zem, kvůli prodloužení struny. S původní strunovkou jsem lehce klepl o zem a struna se hned prodlouižila, tady u tohoto typu jsem musel bouchnout daleko více o zem a stejně se nenastavila struna tak, aby došlo k seříznutí struny a tím jejího maximálního prodloužení. Možná, že by s tím chtělo bouchnout o zem více, ale jelikož je to nové, nechtěl jsem s tím moc bouchat. A nebo dát slabší strunu, která by se lépe odvinula.
    A druhý problém je, že nikde v návodu jsem se nedočetl jaký průměr ma mít struna. Možná, že jsem to přehlídl, ale v technickém návodu nic takového není.Jsou tam takové informace, které vám nic neřeknou - jako vibrace přenášené na ruku na zadní a přední části, zaručená úroveň akustického výkonu a jiné nesmysly, ale průměr struny tam není.

• , zakoupeno v KOBRAS RUNLAB

• Jednoduchost, ovladatelnost.
    • Pro tento produkt jsme se rozhodli, protože jsme již tuto benzínovou strunovou sekačku již měli.
    • Technicky se tomuto produktu nedá nic vytknout. Stiga St 28 J se dodává bez jednoduchého závěsného popruhu i když je tento popruh prezentován na internetových stránkách prodejny jako součást příslušenství. Prodejna to vyřešila ke spokojenosti zákazníka.

Doporučuji tento benzínový vyžínač St 28 J.

Typ pohonu

Výkon (kW/HP) 1 HP

Záběr (cm) 38 2 struny, Tap&Go

X

• , zakoupeno v ToolMax.cz

• dělal jsem s ním zatím jen jednou, ale první dojem je dobrý.

• , zakoupeno v KOBRAS RUNLAB

• Jednoduchost, ovladatelnost.

Doporučuji tento benzínový vyžínač St 28 J.