Proma PGK-4304 set 4 in 1

Dělitelná hřídel
Objem palivové nádrže
1.2 l

• , zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

• Zoufalé dílenské zpracování - jako vyrobené učni 1. ročníku.

Přístroj jsem ani nevyzkoušel po vybalení jsem se zhrozil nad designem výrobku i zpracováním jednotlivých dílů a rozhodl jsem se stroj vrátit a připlatit si pár stovek za lepší. Někomu možná vzhled nebude vadit, ale plandající kábly a trčící karburátor mě poněkud poněkud znervóznily při představě, že bych tím někde zachytil a urval to.

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

Ještě jsem ho nevyzkoušel, ale je to prakticky pomocník.

• Všestranný výrobek,cena
    • Při prořezávání roští,jsme několikrát zachytili o kryt vzduchového filtru a ten to nevydržel.

Typ pohonu

Výkon (W) (kW): 1.25
Žací hlava: kotoučová; strunová
Záběr (cm): 43

Typ produktu: Vyžínač benzínový
Max. otáčky nože 6500 ot./min.
Max. výkon 1250 W
Objem nádrže 1,2 l
Průměr nože 260 mm
Průměr struny sečení 430 mm
Suchá hmotnost (bez řezného ústrojí a paliva) 11,5 (set) kg
Typ motoru benzínový, 2T Set 4 v 1 obsahuje - strunovou hlavu, tříramenný nůž, řetězovou pilu o délce 25 cm a plotostřih se stavitelnou hlavou o délce 40 cm

Rozměry výrobku:

3zákazníci nedoporučují produkt

• CENA + + +
    • VYROBENO V ČÍNĚ - TÍM JE ŘEČENO VŠE -
    • ''Zoufalé dílenské zpracování - jako vyrobené učni 1. ročníku ''
    • - JAKO TO TU JIŽ NĚKDO UVÁDĚL !
    • - SET NEMÁ DOSTATEČNOU VÝBAVU /COŽ JEJ OMEZUJE PŘI CELKOVÉM VYUŽITÍ/ BOHUŽEL - VÝBAVU NELZE ANI DOKOUPIT /O NÁHRADNÍCH DÍLECH ANI NEMLUVĚ !!!/

SET NEMÁ DOSTATEČNOU VÝBAVU - JAKO NĚKTERÉ JINÉ - PODOBNÉ VÝROBKY NA TRHU !!! /COŽ JEJ OMEZUJE PŘI CELKOVÉM VYUŽITÍ/ -
    ZEJMÉNA -
    - prodlužovací nástavec /hlavně k využití s vyvětvovací pilou + plotostřihem/
    - ''klasická řídítka'' /hlavně při sekání s nožem/
    - druhá tyč s ůhlovou převodovkou /musí se tak přehazovat sekací hlavy a nože/

BOHUŽEL - VÝBAVU NELZE ANI DOKOUPIT /O NÁHRADNÍCH DÍLECH ANI NEMLUVĚ !!!/
    TO JE SNAD NEJHORŠÍ NEDOSTATEK - NEJDE OPRAVOVAT !

• , zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

• Zoufalé dílenské zpracování - jako vyrobené učni 1. ročníku.

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

Ještě jsem ho nevyzkoušel, ale je to prakticky pomocník.

• Všestranný výrobek a cena
    • Doporučuju před prvním použitím dotáhnout všechny šrouby - jsou volné - NEDOTAŽENÉ ! / jo - A všechny matky vyměnit za pojistné /
    • Startování za tepla je horší.
    • Doporučuju pouze pro kutily a experimentátory - teprve asi po měsíci různých ůprav a výměn se mi z toho podařilo udělat funkční výrobek - ALE PRO - BĚŽNÉHO UŽIVATELE TO ROZHODNĚ NENÍ !!!

KLASICKÁ ČÍNA = DO-DO !
    / dodělej si doma /

P.S. -
    HODNOCENÍ - Kvalita posečení - PONĚKUD NECHÁPU !!!
    DLE MNE - je to o citu, šikovnosti, zkušenostech a práci rukou - NE O STROJI !?!?

Prosím o informaci kolik váží s řezným kotoučem ? Napsáno je 11.5 kg bez kotouče, to znamená přibližně s litrem paliva a kotoučem min.13 kg?! To je ale strašně moc! Jaké má popruhy? V poradně nikdo neodpovídá, tak se ptám těch kteří tento křovinořez mají a doufám že mi někdo odpoví. Děkuji

• Všestranný výrobek,cena

• cena, multifunkčnost
    • madlo, řídítka by byly lepší

Jsem spokojený, zatím jsem prosekal 2 nádrže a to jen trojzubcem. Každopádně doporučuju před prvním použitím dotáhnout šroubky, jsou dost volné. Startování za tepla je horší. Doporučuju...

• , zakoupeno v dilna-zahrada.cz

• jadnoduchá výměna nářadí, možno rozšíření o další nástavce,
    • vhodné by bylo tuto sestavu doplnit o samostatný prodlužovací nástavec, hlavně k využití s vyvětvovací pilou
  • , zakoupeno v Bezva-nářadí.cz

• multifunkcny krovinorez za fajn cenu
    • navod trosku zle spracovany, resp ovladanie/start nejde tak ako popisuju...ak je spustaci gombik zaseknuty ako ma byt po nastartovani to hned rotuje co nie je zrovna bezpecne.
    • Dalej prepinaci kolik na motore ...ak ho vratim do povodnej polohy po nastartovani ako pisu v navode, tak to zhasne...v polke to ma nizsie otacky. Tak netusim ako to mysleli...
    • System na vysun struny sa mi zda trosku zlozity v porovnani s inymi co som mal moznost vidiet, resp mi neni jasne ako ho vratit spat ak ste vytiahli vacsi kus.
    • treba spravne uchytit 3 zubec , ak to date zle dost to vybruje. Myslim ze ani to poradie tych podloziek nie je v navode spravne, resp. tazko je urcit ktory je ktory...

Aj ked boli troska problemy pri prvych pusteniach a skladani, na funkcnost nemam vyhrady.

Je to moj prvy krovinorez , takze zatial som spokojny

• , zakoupeno v Bezva-nářadí.cz

• Vše