MTD SMART BC 43

• , zakoupeno v www.kupsitolevne.cz

• spokojenost

• poměr cena výkon
  • , zakoupeno v Elektrochram

S MTD značkou jsem spokojen protože předchůdce mě vydržel 13 roku bez servisu proto jsem koupil znovu.

Typ pohonu
dvoutaktní
Dělitelná hřídel
Objem palivové nádrže
1.2 l

Praktický vyžínač SMART BC 43 pro práci na zahradě kam se nedostanete klasickou sekačkou.Odpadá zde míchání paliva a tento vyžínač   SMART BC 43 je velmi tichý a má nižší emise.Záběr vyžínače  SMART BC 43 je až 42 cm, hmotnost 7,2 kg a má 11800 ot./min., takže budete s prací lehko a ryhle hotovi.

Technické parametry:

• , zakoupeno v www.kupsitolevne.cz

• spokojenost

• poměr cena výkon

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

Zatím jsem toho moc neposekal,ale vše proběhlo bez závad

• , zakoupeno v Nejlevnější Zboží.cz

Za tu cenu je dost dodrá.

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

Ze sekačky jsem zklamaný. Motor je výkonný, ale to se projevuje hlavně jeho hlučností. Převod síly do žací hlavy je neefektivní. Pokud s tím vlezete do vysoké trávy, tak ji tak nějak rozmetá, ale na přesné dosekávání se to moc použít nedá. Úhel žací hlavy je nevhodný, posekat trávu na výšku např. 10 cm s tím nejde. Tráva se buď ohýbá pod strunou, nebo ji struna vymele i s kořeny.
    Výhodou sekačky je sada příslušenství , které vám usnadní život. Ale samotný stroj za moc nestojí.

• , zakoupeno v TEshop

• - je dobrá jsem překvapen
    • - o trochu víc hlučnější

- ve srovnání s Hondou super cena, trochu víc
    hlučnější a malinko více vibrací u motoru, ale
    stroj doporučuji.

- jsem rád, že jsem si ji koupil používám pro
    cca 900 m2

• , zakoupeno v GARLAND distributor, s.r.o.

• dobrá cena, vypadá i slušná kvalita.
    • Připínání k popruhu.
    • Karabina se natáhla.