LEVITA GT550

Typ motoru
elektromotor
Počet strun

• Seká dobře

Při druhém sekání mi přestala strunovka fungovat. Zítra jdu na opravdu, asi problém se spínánim. Trochu mě to mrzi, snad to na prodejně opraví.

lehka snadno ovladatelna dobre se s ni pracuje

2.4 kg
Typ motoru
elektromotor
Počet strun

Výkonná strunová sekačka s dostatečným uživatelským komfortem díky propracované ergonomii. Zákazník ocení široké možnosti polohování a nastavení. Stroj má výškově nastavitelnou a otočnou horní rukojeť, výškově nastavitelná je i spodní rukojeť. Kloubovou vyžínací hlavu je možno nastavit do více úhlů vůči rukojeti. Má nadstandardní příkon elektromotoru (550 W), což zaručuje suverénní pracovní výkony. Při sekání podél záhonů nebo skalek ocení každý čelní doraz pro ochranu květin a okrasných rostlin. Tato strunovka navíc disponuje i opěrné kolečko pro boční střih.   Obsah balení Strunová sekačka Strunový adaptér Ochranný štít

• Seká dobře

lehka snadno ovladatelna dobre se s ni pracuje

Ještě jsem nevyzkoušel.

• , zakoupeno v Mountfield

• nevím, zboží jsem si vybral podle mé potřeby

nemohu posoudit, kupuji většinou u vás

• , zakoupeno v Mountfield

Levita GT 550 je již moje druhá strunová sekačka.Jsem sní spokojen.

• Snadné ovládání
  • , zakoupeno v Mountfield

zboží jsem zatím nevyzkoušela.

• , zakoupeno v Mountfield

+Sekačka vrčí a hlava se strunou se točí.
    - Chtít po mě recenzi na sekačku v lednu či v únoru je ptákovina. Nežiji v jižních krajích!

• , zakoupeno v Mountfield

• ještě nemohu vyzkoušet, není tráva

• Už jsme vyzkoušeli, seká dobře. Spokojenost