Recenze Husqvarna 545 RX

• Všechny (4)
Martina
Martina

Přidáno: 6. září 2017

• Rychlost, ovladatelnost, startování. nižší spotřeba.
  • Váha

Pracuji v lese, každodenní ožínání, ne jen travičky na zahradě či okolo domu,ale ostružiny staré i několik let. Manipulace mezi stromky je velmi obratná na tak, těžšký stroj. Tedy jediné asi to, že je na ženu težšký,ale to jsme si zvykla jíž během několika dní, ted již váhu nepocituji. A táké druhý den v práci se mi rozbily popruhy, jako každá, žena jsem hned měla opraveno, a bez problému jela dál. Místo dodávaného trojzubce jsme si koupila mulčovací kotouč a ani motavá cábrna nemá šanci :D
Před 545 jsme měla 345 ale tohle je stroj, který v lese udělá dost práce.
Zvuk motoru? Nevadí je to mašina co má výkon, mám sluchátka, tak mi to nedělá problém a když sekám okolo domu, tak sousedi neremcaj, žádné v blízkosti nemáme, bydlíme na samotě, takže klid. :D

Jan Zelenka
Jan Zelenka

Přidáno: 24. února 2016

• Perfektní a silný stroj.
  • Jednoduché ovládání a startování.
  • Optimální spotřeba
  • Na matce aretace řidítek se brzy strhnul závit.
  • Patírový filtr vzduchu,lepší by byl nilonový kvuli ůdržbě
  • Nekvalitní nářadí k údržbě.

Křovinořezy Husqvarna používám již 15let.
Každodení práce v lese při ožínání a prořezávání lesa.
Stroj jednoduchý a pro profesionální nasazení.
Dopručuji nákup.

Anonym
Anonym

Přidáno: 17. září 2015

• max spokojenost
  • akorat ze si sousedi stežujou ze to moc řve

Akorat ten zvuk když tady sopusedy maji plechače čínsky co sotva prdijou tak nadavaji mě že to moc řve ale motor co nemá zvuk není motor

Jagannath
Jagannath

Přidáno: 2. října 2014

• špatná kvalita použitých materiálů

Husqvarnu jsem koupil, protože už jsem jejich křovinořez jednou měl – 333R a byl, pokud si vzpomínám, výborný. Ze začátku jsem byl nadšený, asi tak 14 dní – nízké vibrace, silný motor, pohoda. Pak jsem při sečení nožem z neopatrnosti zavadil o sloupek a začaly problémy. Prudce se zhoršily vibrace, servis to sice po dvou opravách (stroj byl v opravě dohromady 6 dní!) opravil, ale takové jaké to bylo, když byl křovinořez nový už to není. Navíc praskla plastová miska pod řezným nožem – cena 750,- Kč, dále praskla spodní miska u strunové hlavy, bez jakéhokoliv nárazu – dalších cca 350,- Kč. Aby toho nebylo málo, při dotahování uhlového převodu se mi podařilo strhnout závit v hlavě – oprava 200,- Kč. Zdůrazňuji, že jsem nepoužil žádnou větší sílu, přiložený klíč je totiž z tak nekvalitního kovu, že se hrany imbusu okamžitě zdeformují a musíte si stejně pořídit jiný. Další šok byl, když se znenadání zvětšila mezera mezi nádrží a motorem – to ale stačilo jen dotáhnout šrouby, musíte ale nejprve zjistit jaké :-). Taky se připravte na to, že budete celý zelení od trávy, ochranný kryt moc nefunguje, hlavně při sečení strunou. Nevím, nevím, ale zdá se mi, že u Husqvarny moc šetří a stroj za skoro 18000,- Kč se k profesionálnímu nasazení moc nehodí.

Kvalita posečení: Dobrá
Manipulace: Dobrá