Husqvarna 545 RX

Profesionální křovinořez kombinuje skvělý výkon, silný motor s patentovanou technologií a maximální pracovní komfort. Jednoduše se ovládá a snadno se s ním manévruje...
23 299 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z proprofiky.cz

Skladem • 1 variantaDárekZdarma93 % • 5 927 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená záruka89 Kč95 % • 2 558 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 6 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 560 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 280 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 48 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta150 Kč2 neověřené recenzeDalší informace
Info v obchoduZdarma0 neověřených recenzíDalší informace

Benzinový křovinořez se pyšní vysokým výkonem 2,1 kW, o který se stará silný motor X-Torq. Jeho konstrukce zaručuje nízkou spotřebu paliva a nízké emise. Nastartovat ho zvládnete rychle a s minimální námahou díky nižšímu odporu startovací šňůry. O maximální pohodlí při práci se postará senzační ergonomie v podobě seřiditelných a nastavitelných řídítek či popruhů Balance X s širokou opěrou na zádech, ramenními popruhy a bederním pásem. Zátěž se tak rozloží na větší plochu těla. Šetřit vaše paže a ruce pomohou antivibrační tlumiče. Všechny tyto vychytávky vám umožní výbornou ovladatelnost a optimální pracovní postoj.

Nižší spotřeba i emise

Motor X-Torq využívá patentovanou a léty prověřenou technologii. Zaručí nejen vysoký výkon, ale také až o 20 % nižší spotřebu paliva a až o 75 % nižší množství škodlivých výfukových plynů. Šetří tak nejen vaše úspory, ale i životní prostředí.

Typ pohonu
101 dB

• , zakoupeno v shop.newvisit.cz

Výkon/značka

• , zakoupeno v GARTEKO

• Jsem spokojen a neviměnil bych ho.
    • Má skvělou spotřebu.
    • Je zatím bez poruch.
    • Cena mu odpovidá
    • Nevím jaké by měl nevýhody.
    • Nevýhoda je to, že všichni jsou v nádrži bez benzínu a já pořád pracuji.

Jsem s ním spokojený a doporučil bych ho ostatním. Jen ze své skušenosti a děláme v lese s různými druhy křovinořezu, ale všichni mi ho závidí.
    Doporučil bych ho všem, kdo premišli o koupi.

Typ pohonu
Nastavitelná rukojeť
Hlučnost
101 dB

Snazší práce

Křovinořez disponuje dlouhou nosnou trubkou a úhlovou převodovkou se sklonem 35°, které poskytují široký záběr a ulehčují tak práci při vyžínání trávy. Volnost pohybu zaručuje vysoký, odsazený sloupek.

Snazší práce

Maximální pohodlí

Ergonomická rukojeť pro pohodlné uchopení a měkká držadla zaručí optimální komfort při práci. Díky ergonomickým popruhům Balance X dojde k rozložení zátěže mezi levé a pravé rameno a mezi boky a ramena. Popruh můžete snadno přizpůsobit vaší postavě.

Maximální pohodlí

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma100 % • 308 recenzíDalší informace

Profesionální křovinořez s vysokým výkonem, jedinečnou ergonomií a manévrovatelností. Motor X-Torq® zaručuje silný výkon a vynikající spotřebu paliva. Optimalizovaná délka hřídele a úhlový převod s úhlem 35°. Dodáván s popruhy Balance X™.

Konstrukce motoru X-Torq® snižuje množství škodlivých výfukových plynů až o 75% a spotřebu paliva až o 20%.

Kuželový převod s vysokým kroutícím momentem a vyžínací nástroj rovnoběžně se zemí pro nejlepší sekací výkon

Nastavitelná řídítka - seřiditelné a ergonomicky navržené rukojeti pro maximální komfort

Technické parametry

Specifikace motoru

Zdvihový objem válce, cm3 45,7 cm3
Vrtání válce 42 mm
Zdvih válce 33 mm
Výstupní výkon, kW 2,1 kW
Maximální otáčky motoru při zatížení 9000 ot./min.
Maximální doporučené otáčky motoru 12500 ot./min.
Karburátor Walbro

Dokumenty

• , zakoupeno v shop.newvisit.cz

Výkon/značka

• , zakoupeno v GARTEKO

• Jsem spokojen a neviměnil bych ho.
    • Má skvělou spotřebu.
    • Je zatím bez poruch.
    • Cena mu odpovidá
    • Nevím jaké by měl nevýhody.
    • Nevýhoda je to, že všichni jsou v nádrži bez benzínu a já pořád pracuji.

Doporučil bych ho všem, kdo premišli o koupi.

• Rychlost, ovladatelnost, startování. nižší spotřeba.
    • Váha

Pracuji v lese, každodenní ožínání, ne jen travičky na zahradě či okolo domu,ale ostružiny staré i několik let. Manipulace mezi stromky je velmi obratná na tak, těžšký stroj. Tedy jediné asi to, že je na ženu težšký,ale to jsme si zvykla jíž během několika dní, ted již váhu nepocituji. A táké druhý den v práci se mi rozbily popruhy, jako každá, žena jsem hned měla opraveno, a bez problému jela dál. Místo dodávaného trojzubce jsme si koupila mulčovací kotouč a ani motavá cábrna nemá šanci :D
    Před 545 jsme měla 345 ale tohle je stroj, který v lese udělá dost práce.
    Zvuk motoru? Nevadí je to mašina co má výkon, mám sluchátka, tak mi to nedělá problém a když sekám okolo domu, tak sousedi neremcaj, žádné v blízkosti nemáme, bydlíme na samotě, takže klid. :D

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma100 % • 308 recenzíDalší informace

• Perfektní a silný stroj.
    • Jednoduché ovládání a startování.
    • Optimální spotřeba
    • Na matce aretace řidítek se brzy strhnul závit.
    • Patírový filtr vzduchu,lepší by byl nilonový kvuli ůdržbě
    • Nekvalitní nářadí k údržbě.

Křovinořezy Husqvarna používám již 15let.
    Každodení práce v lese při ožínání a prořezávání lesa.
    Stroj jednoduchý a pro profesionální nasazení.
    Dopručuji nákup.

• max spokojenost
    • akorat ze si sousedi stežujou ze to moc řve

Akorat ten zvuk když tady sopusedy maji plechače čínsky co sotva prdijou tak nadavaji mě že to moc řve ale motor co nemá zvuk není motor

• špatná kvalita použitých materiálů

Husqvarnu jsem koupil, protože už jsem jejich křovinořez jednou měl – 333R a byl, pokud si vzpomínám, výborný. Ze začátku jsem byl nadšený, asi tak 14 dní – nízké vibrace, silný motor, pohoda. Pak jsem při sečení nožem z neopatrnosti zavadil o sloupek a začaly problémy. Prudce se zhoršily vibrace, servis to sice po dvou opravách (stroj byl v opravě dohromady 6 dní!) opravil, ale takové jaké to bylo, když byl křovinořez nový už to není. Navíc praskla plastová miska pod řezným nožem – cena 750,- Kč, dále praskla spodní miska u strunové hlavy, bez jakéhokoliv nárazu – dalších cca 350,- Kč. Aby toho nebylo málo, při dotahování uhlového převodu se mi podařilo strhnout závit v hlavě – oprava 200,- Kč. Zdůrazňuji, že jsem nepoužil žádnou větší sílu, přiložený klíč je totiž z tak nekvalitního kovu, že se hrany imbusu okamžitě zdeformují a musíte si stejně pořídit jiný. Další šok byl, když se znenadání zvětšila mezera mezi nádrží a motorem – to ale stačilo jen dotáhnout šrouby, musíte ale nejprve zjistit jaké :-). Taky se připravte na to, že budete celý zelení od trávy, ochranný kryt moc nefunguje, hlavně při sečení strunou. Nevím, nevím, ale zdá se mi, že u Husqvarny moc šetří a stroj za skoro 18000,- Kč se k profesionálnímu nasazení moc nehodí.