Husqvarna 535 RXT

Husqvarna 535RX je nový křovinořez uvinerzální třídy 35 cm3, konstruován je však pro náročné používání. Špičkový výkon je docílen díky surové síle, unikátní ergonomii a vysoké...
17 690 Kč

dvoutaktní
Nastavitelná rukojeť
Objem palivové nádrže
0.6 l

• , zakoupeno v MIKEŠ-CZ, s.r.o.

Nový stroj se pár minut po zprovoznění zahříval a rozpadl se antivibrační kryt. Stroj jsme poslal zpět k opravě nebo výměně, ale reklamace nebyla uznána. Důvod - stroj jsem si rozbil sám neodbornou montáží! Musel jsem si zaplatit opravu a čekám, jak dopadne druhé sekání. Obchod ani stroj Nedoporučuji.

• , zakoupeno v Bartoš Nářadí

• Splnil očekávání
    • Zase se šetřilo - kabel mezi ovládací rukojetí a motorem je úplně nadoraz
  • , zakoupeno v proprofiky.cz

lehčí s dostatečným výkonem.

Typ pohonu
dvoutaktní
Nastavitelná rukojeť
Objem palivové nádrže
0.6 l

Špičkový výkon je docílen díky surové síle, unikátní ergonomii a vysoké odolnosti.

Stroj je vybaven komfortním balíčkem, který obsahuje antivibrační systém LowVib® s komfortními madly rukojetí.

Technické parametry

• Objem: 34,6 cm3
  • Výkon: 1,6 kW
  • Objem palivové nádrže: 0,6 l
  • Hladina akustického výkonu, garantovaná: 111 db(A)
  • Popruh: ano
  • Trávní kotouč: ano
  • Strunová hlava: ano

• , zakoupeno v MIKEŠ-CZ, s.r.o.

• , zakoupeno v Bartoš Nářadí

• Splnil očekávání
    • Zase se šetřilo - kabel mezi ovládací rukojetí a motorem je úplně nadoraz

• Super výkon motoru, perfektní popruhy na kterých křovinák není skoro cítit. Váha 6kg není skoro znát. Velmi dobré je, že řídítka jdou dát do převozní pozice. HQ jde krásně za plynem. Doporučuji používat benzín 100 oktan a olej HQ XP.

Stroj jsem kupoval v Gardentechu v Brně a mohu prodejnu všem z okolí jen doporučuji. Zaškolení od pana že servisu na profesionální úrovni. Za mě velký palec nahoru

• , zakoupeno v proprofiky.cz

lehčí s dostatečným výkonem.

• Hmotnost
    • Vibrace
    • Předvedení na prodejně
    • Ceny dílů
    • Manuál

Na obsekávání stromků na pasece se osvědčil. Vybíral jsem dlouho, tento model jsem vybral z důvodu dobrého poměru výkon/hmotnost/vibrace. Už má za sebou několik hektarů a žádný problém, s kotoučem zvládne křovinořez trávu, maliny i slabé břízky. Přibalené popruhy jsou perfektní. Zklamal mě manuál, např. ochranný nástavec z kombinované krytu klíčem na svíčky sundat nejde a nejde s ním vyšroubovat ani zátka od ozubeného převodu, protože je utažená nadoraz. U značkového křovinořezu bych očekával preciznější manuál, že je na konci návod na namotání struny jsem zjistil až když jsem si to našel na videu.

Šest let provozu bez vady.

• , zakoupeno v Gardentech.cz

• Vykon, nizka hmotnost, minimalni vibrace, nizka hlucnost, jednoduchost obsluhy pri seceni
    • Nesece sam :-)

Vrele doporucuji

• Váha,ergonomie,spotřeba,perfektní profi popruhy,velmi nízké vybrance,spotreba,celkem tichý.
    • Zatím nic

Po prvním vyzinaní nárostu spokojenost.možná by to na tuto činnost sneslo ještě o něco vyšší výkon,ale mám ho především na vyzinání trávy,takže OK.rozhodující pro koupi tohoto stroje byla součinnost faktoru-vaha,výkon,vibrace,komfort,cena..takže asi nejlepší možné reseni po srovnání s jinými tipy a značkami.stroj startuje okamžitě,spotřeba OK.proti memu 20 let starému krov.husq.obrovský krok vpřed,především v pohodlí práce.prodejce mi doporučil prvních 20 nadrzek dávat poměr benzínu s olejem 1:40,pak nechat seřídit.

• , zakoupeno v TLAMKA.CZ

• Lehky a vykonny.

Produkt nemam poradne otestovany.

• , zakoupeno v Gardentech.cz

• Vaha je supr, pracuje se s nim vyborne cely den.
    • Nezda se mi kvalita provedeni kuzeloveho prevodu,po sezone budu resit vramci zaruky.

Dobry a sikovny krovinorez.

• Vybíral jsem dva měsíce a luxoval internet, než jsem jej koupil. Je fakt drahý, ale má být proč! ...neuvěřitelně LEHKÝ a přitom výkonný. Nemá co se váhy a výkonu konkurenci a jsem i po několika víkendech naplněných jeho intenzivním používáním rád, že jsem jej koupil. Každý, komu jsem jej půjčil jen nevěřícně kroutil hlavou, jak je to lehké. Navíc dává výrobce k modelu RXT druhé nejlepší popruhy z nabídky - Balance X. V kombinaci s váhou křovinořezu s tím můžete běhat celý den a nebudete o tom vědět. A druhý den zase. Nízká spotřeba - chtěl jsem dojet benzín z nádržky a bylo ho tam jen na dně, tak jsem šel jen tak něco "šolíchat" kolem plotu a ani si už nebral popruhy. Po deseti minutách už mě začaly bolet ruce a začal jsem nadávat, protože ten "magor" furt sekal a furt sekal a nechtěl přestat.
    • Utahovací šroub pro řidítka ne vždy ustojí případy kdy potřebujete vysunout strunu nárazem hlavy křovinořezu o zem. Řidítka se občas lehce posunou. Ale není to nic zásadního - stačí lépe utáhnout, méně bouchat. Kdyby ale byl spoj v místě šroubu třeba vroubkovaný, bylo by to určitě lepší.
    • Dekompresní ventil, jaký je například u 545 rxt by se také hodil. S tím jsou starty opravdu dokonalé - napoprvé, ale to je jiná cenová i váhová kategorie - dvě kila navíc jsou při celodenní práci velmi znát. A i zde jsem nakonec dospěl k frajerskému startování, kdy se pouze otočím, aniž bych křovinořez sundaval, a jednou zatáhnu. U teplého motoru to jde naprosto bezproblémů takto napoprvé.
    • Zvuk motoru je občas zvláštní, tak jako když "mele z posledního" a občas chvíli po nastartování zase slyším takové cinkání jako zvonek. Motor ale jinak běží naprosto skvěle, tedy se uklidňuji, že o Bugatti se také říkalo, že má zvuk motoru, jako když se třese krabicí plnou nářadí a hřebíků a mělo by se to každou chvíli roztrhnout. Holt asi zvuk kvalitního motoru :-)

Lehkost, výkon, velmi kvalitní popruhy, nízká spotřeba (nádrž sice jen na 0,6, ale jezdíte s ní minimálně stejně dlouho jako ostatní s litrovou), horší (jen silové) spojení pomocí šroubu u řidítek, občas horší startování studeného motoru (nutno tahat 3 - 5x), ale všechna negativa jsou jen drobné detaily na jinak naprosto unikátním stroji. Nelze než doporučit a blahopřát každému, kdo se pro něj rozhodne, protože tohle je vážně dobrá volba a dobře investované peníze. Pokud je někdo z Prahy, nebo okolí Jindřichova Hradce, můžu nabídnout praktickou ukázku a vyzkoušení.