Hecht 154

Robustní a výkonný motorový křovinořez se strunovou hlavou a kovovým kotoučem nejen pro náročnější uživatele. Stroj je vybaven 2-taktním benzínovým motorem o výkonu 1,9 kW...
5 699 Kč

Nastřikovač paliva
S popruhem
dvojramenným

• , zakoupeno v Jarabák.cz

Použito zatim jednou, celková spokojenost. Vybráno podle ceny a výkonu...
    Čas ukáže jestli jsem vybral dobře...

• , zakoupeno v Agroform

Zatím spokojenost.

• , zakoupeno v NAKO

• Skvělá ovladatelnost a výkon
    • -

Pouze drobná chyba - musel jsem reklamovat vypadlý aretační čep.

benzínové
0.6 l
Nastřikovač paliva
S popruhem
dvojramenným

Stroj je vybaven 2-taktním benzínovým motorem o výkonu 1,9 kW při 10000 ot./min se značkovým karburtorem Walbro, který si spolehlivě poradí i s hustším porostem. Díky kvalitnímu úhlovému převodu je výkon bezpečně a spolehlivě přenášen na žací ústrojí. Motor je vybaven systémem EASYSTART, který šetří obsluhu při startování stroje a prodlužuje životnost startéru. Pro snadnější startování za studena je motor také vybaven primerem (nastřikovačem paliva do karburátoru) a automatickým sytičem, který se následně sám přepne do provozní polohy.

Záběr sečení je 25,5/43 cm dle použitého nástroje - stroj je vybaven kvalitním tříramenným kovovým kotoučem a dvoustrunovou poloautomatickou hlavou s odřezávačem struny – je-li struna moc krátká, stačí roztočenou strunovou hlavou poklepat o zem a struna se automaticky prodlouží. Odřezávač ji pak automaticky upraví na potřebnou délku. Během sečení tedy nemusíte neustále ručně strunu prodlužovat.

Pro pohodlné a bezpečné držení při práci jsou madla rukojeti ergonomicky tvarovaná a opatřená protiskluzovou vrstvou, spínač plynu je také vybaven pojistkou. Celá dokonale odpružená rukojeť se dá pomocí rychloupínacího šroubu snadno a rychle jednoduše nastavit do optimálního úhlu dle postavy uživatele. Díky pevnému a nastavitelnému dvouramennímu popruhu pro zavěšení je práce s křovinořezem příjemná a zbytečně nevysiluje.

Hmotnost křovinořezu je 8,7 kg bez nástroje a krytu. Součástí balení je také drobné nářadí pro výměnu kovového kotouče a strunové hlavy a odměrka na míchání benzínu a oleje.

Parametry

Obsah motoru 52 cm3
Pracovní záběr 25,5 / 43 cm
Výkon 2,6 HP
Spalovací benzínový motor

• cena k výkonu, ale je to zavádějící
    • - startovací mechanizmus fórový, snadno vypadne vodící plast ,takový kroužek z tvrdšího plastu kolem špagátu a potom si prodřete plast krytu starovacího mechanizmu
    • - celkem snadno vypadne kryt vzduchového filtru a není problém potom ztratit filtr- molitan. Což se mi stalo. Tím se údajně "zadřel karburátor", podle vyjádření hecht servisu. Také mi k tomu připsali, že jsem použil neodpovídající palivo a došlo tak k zadření motoru. Což je úplně nehorázné.

Motor se normálně protáčí, má kompresi, asi bude problém v tom karburátoru. Budu si to řešit sám. Ale navržená cena opravy v ceně nového stroje?
    HECHT už nikdy nic nekoupím, neskutečný čínský šmejd a jednání na reklamaci ubohé. Nemám čas ani chuť se s nima dohadovat. Přistoupil jsem k této levné variantě poté, co jsem reklamoval výrobek i od renomované značky (Stihl), ale tam bylo reklamační řízení na jiné úrovni a ke spokojenosti.
    HECHT never more.

• , zakoupeno v Jarabák.cz

Použito zatim jednou, celková spokojenost. Vybráno podle ceny a výkonu...
    Čas ukáže jestli jsem vybral dobře...

• , zakoupeno v Agroform

Zatím spokojenost.

• cena,silný motor
    • zatim nic

• nízká cena ???
    • nekvalitní, nespolehlivý, stále v opravě. Naprosto šokující termíny oprav (4 měsíce). Nekompetentní zaměstnanci servisu včetně centrály HECHT ČR.

Rozhodně nekupovat.

• startuje dobře, to je ale vše
    • jsou tam špatné díly na držáku říditek, navíc uchycení řídítek často praskají (hliníkový komponet), nedá se sehnat ani u hlavního dodejce Hecht tady v ČR, dodací doba je přes jeden měsíc. Asi špatná společnost, když není schopna zajistit tento díl za kratší dobu.

Nekupovat je velký problém s ND, které často odcházejí, nekvalitní materiál.

Hecht (značka)

Dobrý den
    držák řídítek běžně nepraská, není tedy pravda, že se jedná o běžnou, pravidelně se opakující závadu. Pokud chcete objednat náhradní díl, obraťte se prosím přímo na oddělení náhradních dílů v naší centrále: https://cz.hecht.cz/nahradni-dily/

• , zakoupeno v NAKO

• Skvělá ovladatelnost a výkon
    • -

Pouze drobná chyba - musel jsem reklamovat vypadlý aretační čep.

• Dobrá cena i výkon, velmi dobrá kvalita.Téměř srovnatelné s profi stroji.Při záběhu je třeba se držet správněho míchacího poměru oleje.Chytá na škrtnutí.Spotřeba standartní s ostatnímu stroji této kubatury.
    • Standartně dodávaná strunová hlava není kvalitní,je dobré s objednávkou přikoupit zrovna pořádnou na strunu 3m tímto jsem počítal čekal jsem co vydrží na plantáži RRD cca 5 hod,ale opravdu dostala zabrat.

Stroj slouží k údržbě plantáže RRD dřevin.Dostává zabrat na těžkých plevelech.Rozdíl mezi hecht 151 a 154 je jen v karburátoru walbro ,ten dělá ty 0,2 kw,jinak úplně shodný stroj mimo pár nepodstaných detailů.Rádoby lepší startování.

• Vypadal na pohled kvalitně, věřil jsem tomuto křovináku,spletl jsemse
    • Po prvním sečení asi pul hodině se křovinák začal rozpadat. V prodejně my řekli že je to moje vina a opravu budu muset hradit.Doufal jsem že servisní technik v prodejně my zdělí jak oprava bude provedena a místo toho řekl,křovinák pošlem do Ostravi a opravu musím zaplatit přesto že křovinák má záruku. po motorové stránce byl křovinořez v pořádku.Když jsem se informoval po čtrnácti dnech jak to s opravou vypadá zdělili my ,cenu šest tisíc .Tak mě to nadchlo,poněvadž cena nového křováku je 5900 kč

Nedoporučuji stroje s hechtu ,kamarád si koupil štípač dříví ,musel ho jít vrátit s duvodu nedoštípnutí dřeva tímto štípačem.Ukázalo se pravidlo laciné dvakrát placené

Asi jsem si naběhl.Sečení s nožem dobré,se strunou hrůza.Špatně se odvíjí struna při sečení.Špatný úhel krytu žací hlavy.Strunová hlava malý a velice špatně vyřešený zásobník na strunu.První strunová hlava vydržela cca 20 minut práce praskla a uletěla.Oproti jiným křaviňákům poměrně velká spotřeba.