Hecht 145

Dobrý pomocník na zahradu

• spolehlivý, jednoduché ovládání
    • větší hmotnost a hlučnost
  • , zakoupeno v Stavebniny Stupka

Nemám zatím dostatek zkušeností(krátká doba).

Typ pohonu
Objem palivové nádrže
0.65 l
Dělitelná hřídel

motorový křovinořez Hecht 145
Motorový křovinořez poháněný 2-taktním benzínovým motorem se zdvihovým objemem 43 cm3 a výkonem 2 HP. Součástí stroje je strunová hlava, kovový kotouč a popruh.

Technické parametry

252 x 302 x 1840 mm

Příslušenství k motorovému křovinořezu HECHT 145

Žací nůž travní 600050

Žací

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 289×Další informace

Dobrý pomocník na zahradu

• spolehlivý, jednoduché ovládání
    • větší hmotnost a hlučnost

• Levnější
    • Vady se mi za 4 roky používání ukázali několikrát a to ne jedna.
    • 1) startek 2x se zničil 2x500 kč
    • 2) Kryt (spodní část s nožem na strunu) 2x zničený 2x600 kč
    • 3) Spojení svíčky přes kabel má klobouček jeden sem stratil a jeden mi zapoměl vráítit specilaista hechtu při servisní prohlídce( nevím jak u jiných strojů ale tu se to velmi rychle ztratí)
    • 4) uchycení ktyry se při běžném používání rychle ochodí
    • 5) Madlo pro ruce se povoluje, musím opravovat 2x za hodinu a to to mám pravdu napevno připojené.
    • startování je občas porod( ale muže to být nevyčištěným karburátorem nebo svíčkou ale já to nechal čistit.
    • 6) pak to nedrží otáčky.
    • 7) servis je dost daleko a není všude. Ně každý tuto začku dělá.
    • 8) náhradní díly nemají na webu musíte je řešit separé přes emaily...což jsou výce náklady s dopravou atd....

Celkově levjěší provedení a 1/2 práce za týden asi dobrý. Jinak bych fakt doporučil nějaké kvalitní značky ať sestím netrápíte.

Hecht (značka)

problém se startováním a kolísáním otáček bude opravdu způsobovat zanesený karburátor. Jak jistě víte, do benzínu se již několik let přidává biosložka, která na vzduchu rychle degraduje a začne vytvářet gelovitou hmotu, kterou je těžké odstranit. Proto doporučujeme po každém sečení palivo ze stroje vypustit, nastartovat a nechat motor spotřebovat i zbytky paliva z karburátoru. S palivem se bohužel budete trápit i u jiných značek. A právě s palivem a zaneseným karburátorem bude souviset i poškození startéru. Pokud stroj není možné hladce nastartovat, je zřejmé, že pro nastartování musíte vyvíjet opakovaně mnohem větší sílu, díky které se startér rychleji opotřebuje.
    Přeji hezký den
    Petr - technická podpora HECHT

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 289×Další informace
  • , zakoupeno v Stavebniny Stupka

Nemám zatím dostatek zkušeností(krátká doba).

Mám už druhý.

Smíšené pocity, první zkušenost s HECHT.

Po dvou měsících se rozpadla hlava na strunu, dodána spolu s výrobkem, ze vyletěla pružina , kterou jsem nedohledal. Na prodejně mi sdělili, že pružina samostatně koupit nejde, pouze celá nová hlava. Budiž koupil jsem ji. Při výměně jsem zjistil že v původní hlavě mi zůstal mezikus pro spojení hlavy s křovinořezem a nešel vymontovat. Vydal jsem se znovu na prodejnu, kde mi bylo sděleno, že tento mezikus je pouze na objednávku.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Zatím jsem s touto sekačkou dělal jen jednou. Sekání vysoké trávy celkem dobré. Je trošku těžší, ale s tím jsem počítal. Za ty peníze v pořádku.

• po 5 minutách práce se zadřel motor, po reklamaci a s opraveným motorem, se po cca 2 hodinách práce zadřel motor znova.

Nedoporučuji, je to šunt.

Za tuto cenu super.

• Po dvou letech občasného užívání a to 30 motohodin stálé problémy. Špatný konektor zapalovací svíčky ( fajfka ), ztyřelá palivová a přepadová hadička upadla do palivové nádrže, prasklý třmen držení motoru a trubky vedení pohonu k sekací hlavy ( nový bez opravy v HECHTU stojí 750,-Kč ). Levný produkt, který se sype a oprava a náhradní díly neúměrně drahé. Po dohadování v servisu, že to není vinou špatného výrobku, ale vaše, je lepší se HECHTU vyhnout.

Doporučuji koupit dražší značkový produkt, s ověřeným servisem.