Greenworks GWBC 1246 E

2 x 2 mm

• kombinace strunovky a křovinořezu

za dobré peníze, seká jak má

• , zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

• Stroj, který si rychle poradí s každou trávou. Je opravdu výkonný. Doporučuji i těm, co mají vysoké nároky.
  • , zakoupeno v Českázahrada.cz

• Zatím jsem tento produkt použil pouze jednou, ale jsem s tim velice spokojena.
    • Měla jsem potíže smontovat křovinořez. Nebyl dodán žadný návod na instalaci i na provoz přístroje. Ocenila bych i návod jak postupovat v případě nějakého problému.

Celkově jsem s nákupem spokojena. Je to silný přistroj. Výhodou je, že lze požít jak strunu na vyžínání, tak nůž.

Typ pohonu
4.5 kg
Struna
2 x 2 mm

Elektrický křovinořez Greenworks GWBC 1246 E

Výhody:

Funkce 2 v 1 - vyžínač i křovinořez

O 25% lehčí než benzínové stroje

Dělená hřídel pro snadnou přepravu a skladování

Měkčené držadlo i rukojeť pro vysoký komfort

Perfektní vyvážení stroje

Velmi výkonný motor 1200 W

Úchyt kabelu zamezující jeho poškození

Technické parametry:

• kombinace strunovky a křovinořezu

za dobré peníze, seká jak má

• , zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

• rychlost dodání, funkčnost, komunikace s prodejcem

komunikace a přístup prodejce pana Ladislava Borka na profesionální úrovni. Děkuji a doporučuji.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

produkt jsem si vybrala díky recenzi, a udělala jsem asi dobře, zatím jsem sekala jednou, struna bere dost zarostlý pozemek, vzrostlé kopřivy a vysokou trávu bez problému, jsem spokojena

ONLINESHOP.cz (prodejce)

velice nás těší Vaše spokojenost s křovinořezem.
    Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.
    ONLINESHOP.cz

• +velmi lehký
    • +relativně tichý ve srovnání s benzínem (mám oboje)
    • +bez kouře, zápachu
    • +dobře uskladnitelný
    • +průměr kosení
    • N/A

Použil jsem pouze zatím jednou, avšak naprostá spokojenost. Není potřeba žádný benzín, olej, pravidelný servis. Nedusím se v zápachu spáleného benzínu. Stroj je velice výkonný, struna ubývá přiměřeně.

• 1200W výkonu
    • kombinace strunovka/křovinořez
    • výborná poměr cena/užitná hodnota
    • dělená hřídel=snadné uskladnění
    • dělená hřídel-vydrží několikanásobné rozebírání?

Přístroj jsem vybral na základě recenzí a zkušeností jiných zákazníků. Zatím nejlepší strunová sekačka, se kterou jsem kdy pracoval (nejsem profík, hodnotím pouze z pohledu klasického chalupáře). Pro údržbu i dost zanedbaného pozemku naprosto dostatečný výkon a velmi dobře provedená ergonomie. Jedinou výtkou je možná příliš krátký popruh na ramenní zavěšení; měřím 185cm a jeho nastavení na plnou délku je taktak, abych se nemusil hrbit. Vzhledem k silnému výkonu sekačky je ale popruh potřebný, držet sekačku delší dobu pouze v rukou by bylo dost nepohodlné. Pro amatérské použití a chalupářské účely mohu pouze doporučit.

• , zakoupeno v KASA.cz

• - výkon
    • - pásek přes rameno odlehčí
    • - zatím nic nezjištěno

Použito zatím jen 2x (struna) - obsekávání kolem záhonů, plotu apod. Výkonná strunovka - prozatím spokojenost.
    El. kabel při sečení nepřekáží, pásek přes rameno pomůže strunovku dost odlehčit. Zatím jsem měla zkušenosti jen s ručními (krátkými) strunovkami.

Výměna struny, výměna na nůž zatím nevyzkoušeno; nemůžu hodnotit.

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

Spokojen.

• Na elektrický přístroj docela silný
    • Okamžitě se začal protáčet šroub, který drží dvě části osy pohromadě

Vyžínač šel složit dobře, zdá se být kvalitní, i když při skládání se okamžitě šroub, který drží obě části osy pohromadě začal protáčet a bude muset být vyměněn za lepší. Jinak struna se točí obrovskou rychlostí, což by mělo být v pohodě, ergonomie se zdá také dobrá.