Fieldmann FZS 3002-B

Nastavitelná rukojeť
Objem palivové nádrže
0.8 l

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• Lehký, jednoduchý na obsluhu, zatím spolehlivý.
    • Zatím nevím.

Líbí se mi tato značka. Prodává se i v obchodní síti.
    Byl jsem příjemně překvapen pořizovací cenou a výbavou, kterou jsem ke křovinořezu dostal.

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

- Dvoutaktní motor 25,4 cm3
- Záběr sečení 42 cm
- Dvojitá rukojeť
- Hmotnost 5,8 kg

Lehký a snadno ovladatelná křovinořez s dvoutaktním motorem o objemu 24 cm3 / 0,75 kW. Strunová hlava je vybavena dvěma strunami o průměru 2,4 mm a její doplňování do maximální délky probíhá poloautomaticky. Balení obsahuje strunou plně navinutou hlavu a ocelový trojzubec pro sečení odolných rostlin a náletových dřevin. Záběr sečení tohoto křovinořezu je 42 cm. Dvojitou rukojeť je možné posouvat po hlavní hřídel a lze nastavit i její úhel. Toto nastavení umožňuje pohodlné používání všem uživatelům. Palivová směs pro tento křovinořez představuje mix oleje a benzínu v poměru 1:25. V balení je přiložena kalibrovaná nádoba pro snadné namíchání vyhovující palivové směsi.

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• Lehký, jednoduchý na obsluhu, zatím spolehlivý.
    • Zatím nevím.

Líbí se mi tato značka. Prodává se i v obchodní síti.

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• jen pro štíhlé , nastavovali jsem popruh

Doporučili jsme výrobek, ale jen huben

• , zakoupeno v ELECTRO

kvalitni vyrobek za přijatelnou cenu

• , zakoupeno v Electro World

• Je lehký
    • Problém se sartováním. Po celkové práci 1 hodina přestal motor úplně pracovat. Povolili se šrouby u motoru a vyklepali se.

Tento výrobek snad ve fabrice nikdo nekontrolaval.
    Výměnu struny nemůžu posoudit, nebyl důvod ji doplňovat.

• , zakoupeno v Taktrochujineelektro.cz

• Nízká váha
    • Vysoký výkon
    • Rozumná cena
    • Náhradní svíčka, trojzubec a základní nářadí v ceně

Co nezmůže struna, zvládne trojzubec ze základní výbavy

• Hezký design
    • zatím nic

Zatím jsem přístroj pouze sestavil a zkusil nastartovat. Ještě tedy nevím, jaká bude práce s ním.

• , zakoupeno v Topelektro

• dobré zpracování
    • výborné funkce
    • kvalitní materiál
    • nízká váha
    • výbava kompletu
    • relativně nízká cena
    • zatím nic

stroj pracuje dobře (zatím "v záběhu")
    tichý a výkonný motor
    dobře funguje se strunou i s nožem
    snadná obsluha
    pro dosekávání zahrady okolo domu plně dostačující

• dobře seče
    • hlučnost
    • levné materiály
    • nedostatečný návod
    • velké potíže se startováním a výkonem motoru!
    • špatně uveden mix benzínu a oleje, místo 25:1, dát mix 50:1
    • nekvalitní popruh - hned se zlomila plastová přeska

Hledal jsem levný křovinořez z důvodu stavby domu a potřeby udržování zahrady, která je zatím samý vysoký plevel. Asi hodinu přístroj fungoval dobře, poté nešel nastartovat a když se podařilo, tak motor šel tak na třetinu výkonu. Teď při mixu benzinu a oleje 50:1 zatím dva dny po sobě funguje dobře, výkon super, tak snad to vydrží. Jinak trojzubec odvádí svojí práci výborně, řeže jak po másle. V tomhle je přístroj ok. Chce si to s ním pohrát a vyladit. Za vyšší cenu bych ho hned vrátil, takto se dá čekat, že bude mít své mouchy.

• Lehký
    • Popruh je špatný chtělo by to popruh přes obě ramena

Supr

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• sekali jsme jen jednou, zatím jsem úplně spokojená. Nemám co vytknout