Black & Decker GL 360

Konstrukce pro obouruční obsluhu poskytuje komfort a kvalitní vyvážení. Šířka záběru 25 cm dokonale vyhovuje práci na středně velkých zahradách. Výkon 350 W umožňuje správné...
Doprava 75 Kč,Do týdne

poloautomatické
Napětí
230 V

• , zakoupeno v NAKO

Za posledních 13 let je to druhá stejná sekačka Black & Decker, kterou mám a jsem s ní nadmíru spokojený.
    V průběhu let jsme vyzkoušeli několik strunových sekaček s různě polohovanými součástmi, jedno i dvoustrunové, ale na rozdíl od téhle jsou jiné sekačky velmi těžké a nemotorné. S touhle se vejdu kamkoliv potřebuji, zvládne i velmi příkrý svah a pokud vložím správnou strunu, za mokra seče jako kosa. Protože je však určena na dosekávání, je potřeba aby si co 10-15 minut odpočinula, ale to není žádný problém.

• , zakoupeno v Electro World

Splnilo to mé požadavky na dosekání vedle plotu a obrubníků.

• strunová sekačka je kvalitní a hlavně lehká na sečení

S firmou Black Decker mám dobré zkušenosti a jelikož se mi polámala strunová sekačka - měla jsem ji 9 let a celou dobu mi sloužila, a oprava byla finančně náročnější, proto jsem si objednala stejnou značku.

Typ pohonu
Nastavení struny
poloautomatické
Napětí
230 V

Konstrukce pro obouruční obsluhu poskytuje komfort a kvalitní vyvážení.

Šířka záběru 25 cm dokonale vyhovuje práci na středně velkých zahradách.

Výkon 350 W umožňuje správné provedení všech prací.

Velmi nízká hmotnost a ergonomický design.

Lehká strunová sekačka pro sekání trávy kolem stromů, plotů, keřů a provádění dokončovacích prací.

Poloautomatický posun struny - Bump Feed.

Obouruční uchopení.

Originální náhradní cívka se strunou Black & Decker - katalogové číslo A6226.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Electro World

Splnilo to mé požadavky na dosekání vedle plotu a obrubníků.

• strunová sekačka je kvalitní a hlavně lehká na sečení

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Melichar CZ

• Snadná manipulace.
    • Docela lehký.
    • Dobře řešený přívod elektrického proudu.
    • Seče dle očekávání.

Produkt splnil mé očekávání. Poseče i tužší trávu. Dokáže odhodit i malé borovicové šišky, aniž by se poničila struna. Zatím jsem neshledal žádné neduhy. Líbí se mi řešení na zavěšení napájecího kabelu. Produkt doporučuji.

• vyborne sece
    • prijatelny hluk
    • nezamotavaji se tuhe stonky na hridel
    • trochu vyssi hmotnost

doporucuji vyrobek
    vymena struny zatim nevyzkousena

• , zakoupeno v dilna-zahrada.cz

• ergonomie a design
    • výkon
    • nevibruje
    • zásuvka
    • kvalitní plasty a dokonalé slícování
    • osvědčená značka
    • vyrobeno v PRC

lehký
    ergonomie a design- padne do ruky
    připojení kabelu
    kvalitní plasty a dokonalé slícování
    nepřenáší vibrace
    očekávaný výkon
    doporučuji jako osvědčenou značku, měl jsem první v roce 1990 z Tuzexu, kdybych sehnal náhradní cívku (hlavu) tak sloužila dodnes

• špatná struna

na dokonalou úpravu kolem kamenných zídek, obrubníků... úplná hrůza, tráva okousaná neustále se musí posunovat struna, na dosečení zhrady je struna na plné cívce pryč. Nedoporučuji

• , zakoupeno v dilna-zahrada.cz

• Super cena, nízká hmotnost, dobrá značka, náhradní cívka v balení. Vysoké otáčky oproti jiným modelům za vyšší cenu. Hravě si poradí s vysokou trávou i většími trsy. Sekáme s ní celou zahrádku a bez problémů.
    • Při postavě 190cm chybí delší rukojeť, ale dá se to vydržet.

Výrobek můžeme jen doporučit.

• malá váha,
    • systém na dvě ruce
    • dobrý výkon
    • přiměřená cena
    • náhradní cívka

dobrý výkon a přiměřená cena. Věřím, že i servis bude kvalitní.

• Výborná cena (i pokud není zrovna v akci, tak není drahá)
    • Kvalitní provedení, plasty výborně slícované, sekačka se zdá dostatečně bytelná
    • Dobře se drží a je tak akorát velká
    • Pro mě optimální šířka záběru 25 cm
    • Pevná vidlice
    • Poloautomatický posun struny (poklepem)
    • V balení další cívka se strunou
    • Nemá teleskopickou tyč, délka je pevná, což mi ovšem nijak extra nevadí

Původně jsem uvažoval nad jinou (Black&Decker GL4525SB), ale tak výhodné nabídce nešlo odolat. Sekačka koupena v setu spolu s nůžkami Black & Decker GT 5055 za cca 1500,-, takže byla v podstatě zdarma. Sekačka je opatřena integrovanou vidlicí (standard u B&D sekaček a plotových nůžek), což je mnohem lepší než vidlice umístěná na kusu kabelu, který se časem ukroutí. Provedení je pěkné, výkon se zdá dostatečný, dílenské zpracování (slícování plastů atd.) jako vždy u B&D perfektní.