Riwall Pro RPB 260 PB41A2101051B

RPB 260 - křovinořez s benzinovým motorem - ideální lehký stroj od značky Riwall pro běžné práce kolem domu a zahrady. ...
2 513 Kč
Garantovaný nákup z Svářečky-obchod.cz

Skladem • 1 varianta79 Kč99 % • 115 201 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč89 % • 6 694 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta53 Kč100 % • 51 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta53 Kč88 % • 791 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby110 Kč97 % • 5 096 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma94 % • 9 320 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma98 % • 47 216 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 320 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka55 Kč100 % • 1 732 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka69 Kč94 % • 3 535 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma95 % • 426 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma95 % • 2 658 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma96 % • 3 629 recenzíDalší informace

Objem palivové nádrže
0.45 l

křovinořez je relativně lehký, dobře se s ním pracuje

• , zakoupeno v Elektrochram

zatím vše v pořádku vykonná na tu cenu v pohodě dostačující celkem tichá oproti tomu co jsem měl nalil jsem benzin s olejem a na drudé startování v pohodě jede

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

automatické
Objem palivové nádrže
0.45 l

Motor

• silný 26 cm3 motor s technologiíí „Full Crank“ jako u profesionálních strojů (kliková hřídel je uložena ve dvou ložiscích – výrazně delší životnost motoru)

• pouze dvě polohy karburátoru pro intuitivní a snadný start

• chromová úprava válce motoru pro dlouhou životnost

• antivibrační uložení motoru pro maximální komfort při práci

Další vlastnosti:

• ergonomická, nastavitelná antivibrační bike-rukojeť s možností aretace plynu

• pohon pevnou hřídelí uloženou v ložiskách, kvalitní úhlová převodovka s možností mazání

• materiál vodící tyče i pevná hřídel z kvalitní slitiny kovů

• díky dělené hřídeli lze rozložit křovinořez na dvě poloviny – úspora místa při skladování, snadnější transport v automobilu

• dvoustrunná žací hlava umožňuje automatické nastavení délky struny lehkým úhozem o zem

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 23 182 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka85 Kč98 % • 15 734 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace

křovinořez je relativně lehký, dobře se s ním pracuje

• , zakoupeno v Elektrochram

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• super za tu cenu
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Eurohity.cz

Až na tvar řidítek dobrý produkt.

• +

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu, přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v GARLAND distributor, s.r.o.

Zatím vyzkoušen v provozu jen jednou, ale posekal to, co měl, takže určitě spokojenost :-)

• , zakoupeno v GARLAND distributor, s.r.o.

Jsem spokojeny

• , zakoupeno v Zelené údolí

• muž je spokojený :)
    • nevím

ok, jen než člověk příjde na to, jak nasadit na tělo popruhy:)

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

• lehká pro používání,
    • dělitelná hřídel pro převoz i skladování,
    • přijatelná cena
    • ve výbavě chybí plechový kryt pro 3-zubý nůž který je doporučen v návodu,
    • horší manipulace s popruhem,
    • neuvedena informace o spotřebě benzínu

spokojen

• dělitelná hřídel (skladnost)
    • hmotnost
    • obsluha
    • nic mne nenapadá

Původně jsem chtěl objednat proma pgk 2600 ,ale před odesláním objednávky mne zaujal tento model (pocitově) mne oslovil jako lepší za stejné peníze.Již mám benzinovou profi kosu a tento byl uvažován spíše jako vyžínač a finální upravovač podél domu a plotu.(při ceně elektrického + nutnost pořízení vodně dlouhého prodlužovacího kabelu jsem se rozhodl pro spalovací)
    Ovšem po vybalení z kartonové krabice jsem byl velice mile překvapen.
    Jak provedením tak obsahem.(stroj,strunová hlava,3 břit nůž,2ramenný popruh s chráničem stehna,mix nádoba benzinu)
    Provedení a kvalita velice dobrá nenajdete ostré hrany nebo otřepy jak na plastu tak na slitině kovu vše pečlivě dotažené.
    (vůbec jsem to nečekal při vědomí že objednávám výrobek původem z číny)
    Sestavení po vybalení z krabice zabralo cca 10minut (velice intuitivní nebylo zapotřtebí studovat zdlouhavě návod k obsluze)
    Poté stačilo nalít mix benzinu a oleje v poměru 40:1 a šlo se sekat, opět překvapení start bez problému, žádné unavující trhání za startovací šňúru se nekonalo 3x zataženo a stroj se probudil k životu.Vzhledem k novému motoru nechal jsem jej běžet na volnoběh s občasným přidáním plynu 5 minut poté jsem začal kosit:o) v euforii ze snadné manipulace s novým stroječkem jsem kosil a kosil až v 1/2 zahrady (560m2) došel benzin.Už jsem ho nedoléval a nechal kosičku chladnouut přeci jen by asi měl mít motor šanci se přiměřeně zaběhnout a né ho hned utavit při prvním sečení.
    Za mne doporučuji.